Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Każdy ma prawo do własnej opinii nawet jak nie jest mieszkańcem,a myślicie, że jesteście ważni bo dziennik o Was napisał. Zamiast siedzieć przy telefonie albo stukać w klawiaturę proponuję ten czas spędzić pożyteczniej. A skoro mowa o telefonach to wiosna niedługo trawa będzie rosnąć, też będziecie dzwonić żeby Wam skosić? 
Człowieku lepiej nic nie pisz bo niemasz pojecia o czym piszesz. W lublinie drogami osiedlowymi jak i chodnikami zajmuje się spółdzielnia mieszkaniowa na której konkretnie leża. Chodnik jest nie posypany solą to idzie straż miejska i mandat wlepia. Tam nie wystarczy ośnieżyć tam trzeba zabezpieczyć jeszcze a nawet ludzie zatrudnieni w spółdzielni skuwają lut z chodnika. A czego tak robią bo nie chcą płacić odszkodowań za złamane kończyny. Nie rozumiesz pojęcia odpowiedzialność że ktoś za coś odpowiada. Nie wsi nie jeżdzą miejskie że jak samochód się zakopie to możesz pójść na miejski. Ja np mam do pokonania kilometr po drodze gminnej do drogi powiatowej. A do tego dochodzi jeszcze odśnieżenie 40 swojej drogi Sprowadzanie tego że zainteresowały się tym media to jest żenada i nie godne mieszkańca lublina. Z tym bł problem rok temu, dwa i trzy Trawy człowieku nikt nikomu nie kosi. Przejedz się na wiosnę po naszej gminie to zabaczysz jak te drogi wyglądają. Zjeżdzasz z krąsnickiej najpierw jest droga żużlowa potem asfalt i znowu żużlowa. budowa drogi asfaltowej trwa blisko 15 lat na odcinku nieco ponad 2 kilometrowym Drogi żwirowe naprawia się spychaczem zbierając ziemie z pobocza zasypując dziury. Przejedż się po takim czymś tylko raz to zobaczysz jak to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioski: 1. nie upominajcie się o odśnieżanie to wam podatki wójt umorzy; 2. samochody trzymać u wójta pod bramą lub u innego radnego, bo tam odśnieżone, 3. jest tajemnicza czarna lista miejscowości, gdzie jest zakaz odśnieżania, inwestowania itp 4. biała lista to uprzywilejowani 5. Pan Wójt = Pan Bóg i władca(on ma drogi, on ma środki...) a przecież to on dla nas a nie my dla niego! 6. Jesień wszystko zweryfikuje mam nadzieję. Ludzie nie zapomną. 7. Taczka Panie wójcie i powrót do orkiestry!!! :) ŻYCZĘ UDANYCH WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH
  Bardziej to jest nastawione że robi się coś gdzie jest wiecej mieszkańców a gdzie jest pare domów to się nie opłaca robić bo przecież to mniej potencjanych głosów. Ale głownym grzechem w tej gminie jest to że się dróg nie buduje. Nie potrafią korzystać ze środków z UE bo nikt nie umie projektu napisać a przecież to wójt odpowiada za to kogo zatrudnia w swoim urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy ( nie zimy ) tylko Kuny podobno jutro ma przyjechać wojewoda do gminy by sprawdzic sytuacje na drogach w gminie. Podobno spotkanie ma byc w urzedzie ok godziny 12 a pózniej gdzieś pojada w teren. To jak ktoś chce zabłysnąć to przybywajcie i obserwujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgórka jest zakupoholikiem. Jemu nie potrzeba stłoka, on musi mieć swój sklepik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgórka jest zakupoholikiem. Jemu nie potrzeba stłoka, on musi mieć swój sklepik
Pan Zgórka jest obywatelem jak każdy i ma prawo do oceny bieżącej sytuacji na froncie odśnieżania. A że nie robi tego w sposób uniżony i służalczy wobec miłościwie panującej nam władzy to jego wada w oczach jej fanów. Wysilanie się na żarty z rozsądnego człowieka tylko ubliża pryncypałowi żartującego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za facet odśnieżał na drodze koło pana Kamińskiego w Radawczyku. Na górce nie zrobił mijanki. Trzeba cofać się 100 m do tylu jak jadą 2 samochody. Prosimy o wykonanie mijanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku odśnieżał Fronk ze Strzeszkowic było na każde zawołanie i nienagannie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panu z zielonego dużego ciągnika  że nam odśnieżył Tomaszówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Sobieszczany i Majdan odśnieżone jak się należy, a nie jak rok temu, ani się doprosić, a jak odśnieżone było to w koleinach samochód się zawieszał, a teraz  jest bez zarzutów;) Ukłony dla odśnieżających i trzymamy kciuki, aby sprzęt nie zawiódł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałam to na Tomaszówce odśnieżała duża żółta ładowarka JCB, bo teraz to żaden traktor nie dałby rady, przynajniej w tej okolicy co ja mieszkam, widzę ,że spokojnie wyjadę....elegancko, nawet wjazd nie zasypany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineło 5 osób w wypadku : http://x.berith.pl/gu <-- dowiedz się więcej ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo rok temu Sobieszczany to Źiółkowski odśnieżał i wysyłał pracowników oderwanych z piaskownicy, a w tym roku to się chwali robotę Powodzenia p.Marku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgórka jest obywatelem jak każdy i ma prawo do oceny bieżącej sytuacji na froncie odśnieżania. A że nie robi tego w sposób uniżony i służalczy wobec miłościwie panującej nam władzy to jego wada w oczach jej fanów. Wysilanie się na żarty z rozsądnego człowieka tylko ubliża pryncypałowi żartującego.  
Zgórka Ty się nigdy nie wychowasz. nawet wójkowi nakazujesz pisać na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku odśnieżał Fronk ze Strzeszkowic było na każde zawołanie i nienagannie.
  Chyba o tym wójt nie wiedział albo gość nie zawyżał liczby godzin to i wójt nie robił problemu. Jak robi ślamazarnie i długo to i wójt nie chce wysyłać od tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałam to na Tomaszówce odśnieżała duża żółta ładowarka JCB, bo teraz to żaden traktor nie dałby rady, przynajniej w tej okolicy co ja mieszkam, widzę ,że spokojnie wyjadę....elegancko, nawet wjazd nie zasypany
 Z tomaszóki spokojnie można przejść na piechotę do sklepu czy apteki. to nie jest jakas katastrofalna odległość. Jeśli dla nie ktrórych pokonanie kilometra pieszo po zakupy jest problemem no to cóż  miałyby powiedzieć nasze babcie jak szły na piechotę do lublina czy bełżyc na targ a z powrotem wracały z zakupami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku odśnieżał Fronk ze Strzeszkowic było na każde zawołanie i nienagannie.
  Chyba o tym wójt nie wiedział albo gość nie zawyżał liczby godzin to i wójt nie robił problemu. Jak robi ślamazarnie i długo to i wójt nie chce wysyłać od tak  
Co za facet odśnieżał na drodze koło pana Kamińskiego w Radawczyku. Na górce nie zrobił mijanki. Trzeba cofać się 100 m do tylu jak jadą 2 samochody. Prosimy o wykonanie mijanki.
Co byś chciał zaraz autostradę. trzeba było szybko i wszystkich odsnieżyć naraz a nie skupiać się na małej wiosce Radawczyk. Teraz jak nie ma clubu prima to nawet nikt nie wie gdzie jest Radawczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgórka Ty się nigdy nie wychowasz. nawet wójkowi nakazujesz pisać na forum
  Ten/ta forumowicz/forumowiczka jest chorobliwie niereformowalna/y. Prywatne żale i rodzinne animozje wobec kogokolwiek przelewane na tym forum są poniżej wszelkiego poziomu dyskusji i dyskredytują jej autora. Czy podszywający się pod nick teściowej jest w stanie to zrozumieć!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku nie znam Zgórki. Zgórka dzwonił w czwartek po zawiejah ze środy. Najgorsze zawieje dopiero były w czwartek i piątek. Przestasło wiać to i zabrali się za odśnieżanie. U nas przed wieczorem w piątek było odśnieżone. Z tym wójtem jest problem że nie wieży że może lokalnie zawiać drogę przy małych opadach i wietrze i wtedy robią się problemy. nikt nie wymagał w czwartek i w piątek żeby droga było przejezdna bo to nie miało sensu. czym wiecej rozpychali pługiem tym wiecej nawiewało śniegu na drogę . Problem jest w tym że zamiast odśnieżać dmuchawami odśnieżają pługami  co w przypadku zawiei daje jeszcze gorsze. efekty W gminie żałuje się kasy na kammień i wysyła się równarkę żeby skrobała pobocza z ziemi.. Przed rządami tego wójta nie robiono spadków po obu stronach drogi skrobiąć przy tym pobocze drogi i jak troszę powiało można było przejechać jadąc jedną jedną stroną po poboczu bo było wyższe a teraz drobny śnieg i samochód staje Jak się tylko aby skrobie to dorga się przecież obniża i zawiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłuchałam całej rozmowy. To śmieszne z obydwu stron, jeden głupio gadał a drugi sie głupio tłumaczył.To nic dziwnego że nie można sie do gminy było dodzwonić . Dzwoniłam po pług w czwartek i pani mi ciagle mówiła że nie może mnie  połączyć bo linia zajęta a impulsy mi leciały. Za trzecim razem wkońcu się dodzwoniłam powiedziałam czego chcę jakas pani przyjeła zgłoszenia powiedziała, że być może dzisiaj bedzie pług odsnieżał moją drogę a jak nie to jutro rano. Fakt że był rano a nie tego samego dnia ale był. Więc miałam świadomość, że może byc problem z drogą a tym bardziej, że  wiatr szalał i sniegiem miotał, że momentami światu nie było widać. Do głowy by mi nie przyszło żeby nagrywać rozmowę , no chyba , że  zalezałoby mi na tym żeby sie pokazać jaka ja jestem mądra albo sprytna i umie włączyć przycisk w telefonie i będzie sie nagrywać. Ludzie , ludzie, ludzie, ludzie opanujmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kilka lat temu w naszej gminie było podobnie liczył się tylko wójt i jego trasa do domu. Ludzie mieli już tego dość zebrali się i mamy innego wójta. Może nie wszystko jest już na tip top ale warunki życia znacznie się poprawiły i na odśnieżanie już mało kto narzeka.
Hahaha. Co się poprawiło? Na pewno zwiększył się dług gminy, liczba zatrudnionych urzędników i nic więcej. Żadnych inwestycji z udziałem środków unijnych. Tylko czcze gadanie, koncerty z udziałem P.Wójta i przypisywanie sobie sukcesów poprzedniego wójta, np odzyskanie zwrotu z inwestycji w oczyszczalnię ścieków, czy droga w Krężnicy na Nowiny.... Co jest robione za kredyt, który my mieszkańcy będziemy spłacać a może i nasze dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...